Hasbro Play Doh

Akademia wyobraźni

O programie

Akademia Wyobraźni Play-Doh to ogólnopolski program edukacyjny
dla przedszkolaków koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych dzieci. 

Przed nami kolejna, 11 odsłona programu!!!  Tematem przewodnim
jest 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę - zachęcamy do wspólnego celebrowania tego wydarzenia.

Zachęcamy wszystkie przedszkola do uczestnicwa w konkursie "Niepodległość", w którym do wygrania są atracyjne nagrody.

Nagroda główna to zestaw zabawek od firmy Hasbro dla całego przedszkola o łącznej wartości 5500 PLN, zaś każde dziecko ze zwycięskiej grupy będzie miało okazję zaprzyjaźnić się z misiem Endo - nowy towarzysz powędruje z dzieckiem do domu. 

Przedszkola biorące udział w Programie otrzymały scenariusze zajęć z kartami pracy do prowadzenia z dziećmi warsztatów rozwijających w nich zdolności plastycznie i wyobraźnię.

W trakcie zajęć dzieci poznają różne techniki wykonywania prac, uczą się korzystać z ogólnodostępnych przyrządów w przedszkolach do modelowania ciastoliny.

Scenariusze zadań, które przedszkola dostają w pakiecie materiałów, opracowane są przez metodyka wychowania przedszkolnego - Annę Paszkiewicz.

"Akademia Wyobraźni Play-Doh" odbywa się dwa razy w roku. Wydanie jesienne to przede wszystkim konkurs dla przedszkoli, w którym do wygrania jest zestaw zabawek o wartości 5500 PLN oraz roczny zapas ciastoliny Play-Doh.

Zachęcamy wszystkie przedszkola do włączenia się do zmagań konkursowych i przygotowanie pracy na temat "NIEPODLEGŁOŚĆ". Pracę konkursową należy opublikować na naszej stronie do 12 grudnia 2018 r.

To Jury wybierze laureatów spośród prac, które uzyskają minimum 150 głosów internautów bądź zarejestrują 5 paragonów za zakup dowolnych produktów Play-Doh.

0/ 8